Szukasz pomysłu na portal?

Pomysł na:
Portal motoryzacyjny

Tworzenie portalu motoryzacyjnego

Istnieje w siecu dużo portali motoryzacyjnych. Aby wyróżnić się na rynku i tym samym zwiększyć szanse powodzenia komercyjnego trzeba zaproponować coś przynajmniej w jakimś stopniu innego. Innego lub np. dokładniejszego, aktualniejszego.

W sieci jest kilka porównywarek stacji paliw pod względem cen paliw. Portale tego typu jednak borykają się z problemem aktualności cen.

My proponujemy 2 metody aktualizacji cen (najlepiej aby stosować obie):

  1. użytkownicy portalu mogą aktualizowac ceny, ale maksymalnie w prosty i szybki sposób (poprzez zrobienie zdjęcia, czyli zdjęcie + lokalziacja),
  2. pracownik stacji po zmianie cen może wykonać zdjęcie i dodać je do portalu (tu podobnie, zdjęcie + lokalizacja/GPS, lub lokalizacja wcześniej wpisana w aplikację mobilną w telefonie lub w portalu).

Aby obie grupy użytkowników chciały aktualizowac dane proponujemy:

  1. użytkownik robiący zdjęcia (który jako pierwszy w danym dniu zrobi aktualizację) może liczyć na jakiś rabat na stacji (potrzeba nawiązania współpracy ze stacjami) lub za aktywność np. będzie jako pierwszy, z wyprzedzeniem informowany o najkorzystniejszej cenie w regionie,
  2. pracownik stacji, stacja, może być wyróżniana na liście stacji w okolicy. Czyli aktualizacja może np. "podbijać" stację na liście. Stacja często robiąca aktualizacje może być wyróżniona. Czięki temu użytkownik wie że stacja taka dba o informowanie swoich klientów o aktualnych cenach paliw.

POMYSŁÓW MAMY OCZYWIŚCIE DUŻO WIĘCEJ.

Wszystkie prezentowane tutaj pomysły możemy dostosować do potrzeb klienta, rozbudować lub wykonać nowy.
Zapraszamy do kontaktu: formularz kontaktowy.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami:

Kontakt telefoniczny

Numer telefonu:
+48 696 969 990

Adres email

Adres email:
biuro@coolpage.pl

kontakt przez Messenger

Messenger:
CoolPage

* pola wymagane

Dane podane w formularzu będą wykorzystane przez firmę CoolPage i FastSell w celu nawiązania kontaktu.
Wyślij wiadomość

Ta strona korzysta z plików cookies OK, rozumiempolityka cookies