Szukasz pomysłu na portal?

Pomysł na:
Portal randkowy

Tworzenie portalu randkowego - pomysł na portal randkowy

Portali randkowych w sieci powstaje coraz więcej. Aby użytkownicy chieli korzystać właśnie z naszego portalu randkowego, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, dzięki którym możemy zwiększyć szanse na sukces. Są to m. in.: prywatność, anonimowość i bezpieczeństwo.

Aby je zapewnić, proponujemy realizację portalu z naciskiem na takie elementy, jak:

  1. Zapewnienie bezpieczeństwa dla użytkowników np. poprzez proste rozwiązania, jak częsta zmiana hasła i dwu-stopniowa autentykacja, czyli wymaganie potwierdzenia logowania za pomocą kodu otrzymanego SMSem.
  2. Ograniczenie publikowania informacji do wymaganego minimum (wiek w formie przedziału czasu, opis wybrany z szablonu, ogólna lokalizacja itp.).
  3. Zdjęcia, które są ważnym elementem portalu randkowego. Plagą portali tego typu jest fakt, że wielu użytkowników dodaje bardzo nieaktualne i złej jakości zdjęcia. Takie zdjęcia powodują brak zainteresowania wśród innych użytkowników. To można w prosty sposób zmienić. Warto wprowadzić wymóg regularnego dodawania zdjęć poprzez wykonanie ich np. z kartką z napisem, który będzie narzucony przez administratora. Administrator będzie miał możliwość weryfikacji, czy jesteśmy osobą, za którą się podajemy, co innym użytkonikom daje pewność, że rozmawiają z kimś autentycznym, a to buduje poczucie bezpieczeństwa oraz chęć do pozostania i korzystania z naszego portalu.

Dzięki temu, użytkownicy będą czuli się bezpiecznie i pewnie, a dzięki zapewnieniu dobrego marketigu będziemy mieli duże szanse na zdobycie wielu użytkowników a zarazem osiągniecie pożądanego zysku.

Nasza publikacja na temat portali randkowych: https://coolpage.pl/tworzenie-portalu-randkowego

POMYSŁÓW MAMY OCZYWIŚCIE DUŻO WIĘCEJ.

Wszystkie prezentowane tutaj pomysły możemy dostosować do potrzeb klienta, rozbudować lub wykonać nowy.
Zapraszamy do kontaktu: formularz kontaktowy.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami:

Kontakt telefoniczny

Numer telefonu:
+48 696 969 990

Adres email

Adres email:
biuro@coolpage.pl

kontakt przez Messenger

Messenger:
CoolPage

* pola wymagane

Dane podane w formularzu będą wykorzystane przez firmę CoolPage i FastSell w celu nawiązania kontaktu.
Wyślij wiadomość

Ta strona korzysta z plików cookies OK, rozumiempolityka cookies