Szukasz pomysłu na portal?

Pomysł na:
Portal turystyczny

Portali turystycznych, które składają się z listy ogłoszeń, szczegółów i wyszukiwarki w sieci jest dosyć sporo. Zatem, co zrobić, aby wyróżnić się w tej branży?

W obecnych czasach ludzie bardzo cenią sobie swój czas. Nie chcą go tracić na przeszukiwanie ogłoszeń, ich weryfikowanie, sprawdzanie dostępności w interesujących ich terminie, szukanie opinii.

Można zatem wykonać portal, który będzie podawać oferty sprawdzone i dopasowane do konkretnego turysty/użytkownika.

Użytkownik podawałby swoje oczekiwania, minimalne wymagania, region i orientacyjny termin wyjazdu.

Podawanie użytkownikom tych informacji byłoby maksymalnie zautomatyzowane. Wyniki byłyby wstępnie filtrowane, następnie wysyłane np. do 10 najlepszych obiektów noclegowych w celu potwierdzenia terminu, wymagań itp.

Obiekty, które będą szybko odpisywać, mogłyby być przez nas zapisywane, czy faworyzowane i po takiej selekcji wyniki byłyby podawane użytkownikowi, również z rekomendacjami innych osób korzystających z danej oferty.

Cały portal można będzie docelowo wzbogacić o prezentację atrakcji, czy ciekawych miejsc w okolicy, co pozwoliłoby na lepszy dobór oferty dla użytkownika.

Do jakiej grupy docelowej, niszowej, można kierować portal z ogłoszeniami turystycznymi?

Jeśli mówimy o niszy, to mogłoby to być np. portal z ogłoszeniami turystycznymi skierowany do osób szukających wyjazdów w określonych, niszowych miejscach. To mogłoby być np. portal z ogłoszeniami dla osób chcących wyjechać w góry i uprawiać tam sporty zimowe, lub portal skierowany do osób interesujących się turystyką wodną i szukających miejsc na spływy kajakowe czy wyprawy żeglarskie. W takim przypadku ważne jest, aby oferty na portalu były dobrze dopasowane do potrzeb i zainteresowań tej grupy docelowej.

POMYSŁÓW MAMY OCZYWIŚCIE DUŻO WIĘCEJ.

Wszystkie prezentowane tutaj pomysły możemy dostosować do potrzeb klienta, rozbudować lub wykonać nowy.
Zapraszamy do kontaktu: formularz kontaktowy.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami:

Kontakt telefoniczny

Numer telefonu:
+48 696 969 990

Adres email

Adres email:
biuro@coolpage.pl

kontakt przez Messenger

Messenger:
CoolPage

* pola wymagane

Dane podane w formularzu będą wykorzystane przez firmę CoolPage i FastSell w celu nawiązania kontaktu.
Wyślij wiadomość

Ta strona korzysta z plików cookies OK, rozumiempolityka cookies