20 pomysły na gry internetowe inspirowane serialami sci-fi

Pomysł na: 20 pomysły na gry internetowe inspirowane serialami sci-fi

Artykuł prezentuje 20 oryginalnych pomysłów na gry internetowe inspirowane popularnymi serialami sci-fi. Od gier RPG i przygodowych, po symulatory kosmiczne i strzelanki — każdy fan tego gatunku znajdzie tu coś dla siebie. Autorzy artykułu proponują wciągające fabuły i świetne grafiki, aby gracze mogli odbyć niezapomniane przygody w wirtualnych światach inspirowanych ulubionymi serialami sci-fi.

W dzisiejszych czasach gry internetowe stały się jednym z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Dla fanów sci-fi, gry inspirowane popularnymi serialami tego gatunku mogą być szczególnie atrakcyjne. W tym artykule przedstawiamy 20 pomysłów na gry internetowe inspirowane popularnymi serialami sci-fi. Od gier strategicznych i przygodowych, po strzelanki i symulatory kosmiczne, znajdziesz tutaj wiele propozycji dla siebie, niezależnie od swoich upodobań. Przygotuj się na niezapomniane przygody w wirtualnych światach inspirowanych Twoimi ulubionymi serialami sci-fi.

 

Zanim zapoznasz się z naszą publikacją

 • tu możesz zobaczyć realizację tworzonych projektów
 • czy wiesz, że oferujemy kompleksową współpracę w modelu rozwojowym? Tworzymy gry w podstawowej wersji, a następnie stale je rozwijamy, ulepszamy, stale się nim opiekujemy pod względem technicznym itp.
 • jak się z nami skontaktować? Zapraszamy do kontaktu

 

 

 1. Gra przygodowa oparta na serialu "Dark", w której gracz musi podróżować w czasie i rozwiązywać zagadki związane z rodzinami Kahnwald, Nielsen, Doppler i Tiedemann.
 2. Gra akcji oparta na serialu "Stranger Things", w której gracz wciela się w jednego z członków paczki Mike'a i musi stawić czoła potworom z W Upside Down oraz agentom rządowym.
 3. Gra logiczna oparta na serialu "Czarne lustro", w której gracz musi podejmować trudne wybory moralne i etyczne w świecie pełnym technologii i dystopii.
 4. Gra zręcznościowa oparta na serialu "Miłość, śmierć i roboty", w której gracz może wybrać jeden z wielu epizodów i przeżyć różne historie z gatunku sci-fi, fantasy i horroru.
 5. Gra twórcza oparta na serialu "Oats Studios", w której gracz może stworzyć własne krótkie filmy lub animacje z wykorzystaniem narzędzi i materiałów dostarczonych przez studio Neill'a Blomkampa.
 6. Gra RPG oparta na serialu "Altered carbon", w której gracz może zmieniać swoje ciało i umiejętności dzięki technologii przechowywania świadomości w tzw. kordach.
 7. Gra psychologiczna oparta na serialu "Maniac", w której gracz bierze udział w eksperymencie farmaceutycznym mającym na celu leczenie zaburzeń psychicznych i przenosi się do różnych światów alternatywnych.
 8. Gra eksploracyjna oparta na serialu "The OA", w której gracz odkrywa tajemnice związane z tytułową bohaterką i jej zdolnością do podróżowania między wymiarami.
 9. Gra strategiczna oparta na serialu "Arcane", w której gracz zarządza miastem Piltover lub Zaun i rywalizuje z innymi frakcjami ze świata League of Legends.
 10. Gra przygodowa oparta na serialu "Zagubieni w kosmosie", w której gracz musi przetrwać na obcej planecie i szukać sposobu na powrót do domu.
 11. Gra symulacyjna oparta na serialu "Snowpiercer", w której gracz zajmuje jedno z miejsc w pociągu ocalałych po globalnej katastrofie klimatycznej i musi dbać o swoje potrzeby i relacje z innymi pasażerami.
 12. Gra stealth oparta na serialu "Orphan Black", w której gracz wciela się w jedną z klonów Sary Manning i musi uciekać przed organizacją Dyad oraz innymi zagrożeniami.
 13. Gra survivalowa oparta na serialu "The 100", w której gracz należy do grupy młodych ludzi wysłanych na skażoną Ziemię po nuklearnej apokalipsie i musi stoczyć walkę o przetrwanie i zasoby.
 14. Gra fabularna oparta na serialu "Westworld", w której gracz może odwiedzić park rozrywki pełen androidów i brać udział w różnych scenariuszach inspirowanych Dzikim Zachodem lub innymi epokami historycznymi.
 15. Gra akcji oparta na "Battlestar Galactica", w której gracz musi dowodzić flotą cywilną i bronić się przed atakami Cylonów.
 16. Gra przygodowa oparta na "Doctor Who", w której gracz podróżuje w czasie i przestrzeni z Doktorem i jego towarzyszami, rozwiązując zagadki i walcząc z wrogami.
 17. Gra survivalowa oparta na "Lost", w której gracz musi przetrwać na tajemniczej wyspie pełnej niebezpieczeństw i zagadek, współpracując lub rywalizując z innymi rozbitkami.
 18. Gra symulacyjna oparta na "Star Trek", w której gracz może dowodzić własnym statkiem kosmicznym i eksplorować galaktykę, nawiązując kontakty z innymi cywilizacjami i stawiając czoła wyzwaniom.
 19. Gra narracyjna oparta na "The Twilight Zone", w której gracz przechodzi przez różne historie pełne niespodzianek i zwrotów akcji, często o fantastycznym lub moralnym przesłaniu.
 20. Gra akcji i przygody oparta na serialu "The Last of Us", w której gracz wciela się w rolę ocalałego z pandemii i opiekuje się nastoletnią dziewczyną, która może być kluczem do uratowania ludzkości.
 21. (bonus) Gra RPG oparta na serialu "The Mandalorian", w której gracz jest łowcą nagród z galaktycznego podziemia i wykonuje różne misje, a także opiekuje się tajemniczym dzieckiem z mocy.

Jeśli jesteś fanem seriali sci-fi i chciałbyś wcielić się w postacie i odbyć niezapomniane przygody w wirtualnych światach inspirowanych ulubionymi produkcjami, warto zwrócić uwagę na artykuł prezentujący 20 pomysłów na gry internetowe inspirowane tym gatunkiem. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy pomogą Ci zrealizować marzenia o własnej grze internetowej. Zaprojektują i stworzą dla Ciebie oryginalną grę, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale i innych fanów sci-fi. Skorzystaj z tej szansy i wejdź do wirtualnego świata, którym będziesz mógł rządzić!


Data publikacji: 23 styczeń 2023 rok, czas aktualizacji: 2023.04.03, rodzaj publikacji: "Pomysł".

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami:

Kontakt telefoniczny

Numer telefonu:
+48 696 969 990

Adres email

Adres email:
biuro@coolpage.pl

kontakt przez Messenger

Messenger:
CoolPage

* pola wymagane

Dane podane w formularzu będą wykorzystane przez firmę CoolPage i FastSell w celu nawiązania kontaktu.
Wyślij wiadomość

Ta strona korzysta z plików cookies OK, rozumiempolityka cookies