Tworzenie portali internetowych - cennik

Pomysł na: Tworzenie portali internetowych - cennik

Często dostajemy pytanie o to ile kosztuje stworzenie portalu internetowego. Jednak czy można w prosty sposób odpowiedzieć na to pytanie? Podając cenę i czas realizacji takiego zlecenia?

Co to jest portal internetowy?

Portal internetowy to rodzaj strony internetowej, która zawiera szeroką gamę różnorodnych informacji i usług, umożliwiając użytkownikom dostęp do szerokiej gamy treści i funkcji w jednym miejscu. Portale internetowe często zawierają informacje z wielu różnych dziedzin, takich jak wiadomości, rozrywka, sport, biznes i inne, a także umożliwiają użytkownikom korzystanie z różnych funkcji, takich jak poczta elektroniczna, czaty, fora internetowe i inne. Celem portali internetowych jest zapewnienie użytkownikom jednego miejsca, w którym mogą znaleźć wiele różnych rodzajów treści i usług.

 

Ile kosztuje portal internetowy?

Tworzenie portalu to skomplikowany proces, a projekty takich portali mogą się skrajnie różnić.

Oferujemy realizację portalu w modelu rozwojowym. Czyli stały zespół techniczny, zajmuje się budową podstawowej wersji portalu, a następnie zajmuje się jego stałym rozwojem.

Tworzenie to stały proces. Należy stale optymalizować portal, zajmować się jego rozbudową i reagować na potrzeby użytkowników.

Aktualnie pracujemy na stawce 115 zł netto na godzinę pracy zespołu. Prosty portal można zaczynać budować już od 80 godzin pracy zespołu miesięcznie. Jednak najczęściej musimy się przygotować na 120 oraz więcej godzin pracy zespołu miesięcznie.

W ramach współpracy oferujemy budowę portalu, jego rozwój, ale też cały kreatywny proces (tworzenie pomysłów na portal, jego funkcjonalność, wyróżnienie się na rynku), wspieramy w obsłudze technicznej, wspieramy w tworzeniu treści i moderowaniu użytkowników.

 

Chcesz, abyśmy dla Ciebie zbudowali portal internetowy? Zapraszamy do kontaktu

 

Jakie są najpopularniejsze portale internetowe?

Nie jestem w stanie podać dokładnej listy najpopularniejszych portali internetowych, ponieważ rankingi popularności stron internetowych zmieniają się cały czas i zależą od wielu czynników, takich jak lokalizacja geograficzna i preferencje użytkowników. Ogólnie jednak najpopularniejsze portale internetowe na świecie to Google, YouTube, Facebook, Wikipedia i Amazon. Każdy z tych portali oferuje użytkownikom różnorodne treści i usługi, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem i są często odwiedzane przez użytkowników z całego świata.


Data publikacji: 17 maj 2021 rok, czas aktualizacji: 2022.12.09, rodzaj publikacji: "Częste pytanie".

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami:

Kontakt telefoniczny

Numer telefonu:
+48 696 969 990

Adres email

Adres email:
biuro@coolpage.pl

kontakt przez Messenger

Messenger:
CoolPage

* pola wymagane

Dane podane w formularzu będą wykorzystane przez firmę CoolPage i FastSell w celu nawiązania kontaktu.
Wyślij wiadomość

Ta strona korzysta z plików cookies OK, rozumiempolityka cookies